KONST / Litografier / Grafiskt blad 13418253
nr 1341 8253
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Grafiskt blad, Ej signerad, bladets mått: 15x30 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 19:12:50
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)